Grendeutval

Skiltet som seier at du no er i Rogaland Fylke og Vindafjord Kommune - Klikk for stort bilete Det er 9 Grendeutval i Vindafjord.

Grendeutval Kontaktinformasjon til Grendeutvala i Vindafjord kommune.
Grendeutval
Grendeutval pr. 12.04.2018  
Vikedal GrendeutvalKari Mo Frølandfam.mo@online.no
Fokus SandeidEmil Tysnes Andersenfokussandeid@gmail.com
Vats GrendeutvalTor Olav Gregersentogrege@gmail.com
Skjold bygdalagElse Gunn Haraldseidelsegunn@outlook.com
Bjoa BygdeutviklingslagRoy Erik Hetlandroyerik@vindafjordbonden.no
Vikebygd GrendeutvalSolveig Hortmanpost@vikebygd.no
Ølensvåg GrendeutvalLeon Dyngelandleon@omega.no
Ølen GrendeutvalSveinung Arnestadolengrendautval@gmail.com
Imsland GrendeutvalHanne E. Imslandhanne.eikemo86@gmail.com

 

 

Sist endra 02.03.2017
Fant du det du såg etter?

Kontaktinformasjon

Vindafjord kommune
Rådhusplassen 1,
5580 Ølen
E-post : postmottak@vindafjord.kommune.no
Telefon
: 53 65 65 65

Faks
: 53 65 65 66
Org.nr.
: 988 893 226
(Kontonr)
: 3240 10 04172
(Kommunenr)
: 1160
Opningstid
: 08.00-15.30
Service- og fellestenester
Login for redigering